facebook  youtube

 

Automat do pojenia cieląt

Dostarczamy i montujemy wysokiej jakości automat do odpajania cieląt, który zapewnia wszechstronne wsparcie hodowcom. Dzięki niemu można ułatwić prawidłowy, zdrowy i zarazem zgodny z oczekiwaniami użytkownika rozwój zwierząt. Samodzielne, bezobsługowe działanie sprawia, że nie ma potrzeby wykonywania ręcznej pracy, co podnosi wydajność hodowli. Bezawaryjność eksploatacji i solidność konstrukcji dają pewność sprawnego użytkowania urządzeń przez lata.

 

Automat do pojenia cieląt gwarantuje pełną kontrolę nad prowadzonymi czynności poprzez komputerowe sterowanie pozwalające na zaprogramowanie działania instalacji. Polecamy go jako pomocną metodę w hodowli młodego bydła od pierwszego dnia ich życia, która umożliwia dostarczenie dorastającym osobnikom pokarm w wymaganych dawkach i w bezpieczny dla nich sposób. Współpracujące ze sobą mechanizmy dają zwierzętom zgodny z ich potrzebami dostęp do jedzenia w higienicznych warunkach, co ogranicza ryzyko powstawania chorób.

 

Maszyna umożliwiająca pojenie to automat do żywienia cieląt o uniwersalnym zastosowaniu, który nadaje się zarówno do niewielkich, jak i dużych hodowli. Oszczędza właścicielowi pracy, poprawia jej efektywność, unowocześnia gospodarstwo i tym samym skutecznie wspomaga jego działalność. To profesjonalnie zaprojektowane, wydajne i bezobsługowe urządzenie dla hodowców, którego montażem zajmują się nasi specjaliści bezpośrednio u klienta. Zachęcamy do kontaktu i składania zamówień na tę maszynę! W razie pytań pozostajemy do dyspozycji.

 

 

 

(C) Copyright 2019
 

Wszystkie materiały są objęte prawem autorskim i podlegają ochronie na mocy "Ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych" z dnia 4 lutego 1994r. (tekst ujednolicony: Dz.U. 2006 nr 90 poz.631)

 

 

URBANFARM POLSKA Sp z o.o.

 

ul. 29 Stycznia 2,

89-422 Sypniewo,

woj. Kujawsko Pomorskie

Szymon Jendrzyński

tel. +48 692 542 290

 

Dawid Pawlisz

tel. +48 727 604 391

 

Biuro@urbanfarm.com.pl